Camp Bieszczady 2019 – wspomnienia

Camp Bieszczady 2019 – wspomnienia

Kilka dni temu ogłosiłam na instagramie zapisy na warsztaty Camp Bieszczady 2020. Grupa uczestniczek zebrała się w kilka sekund, a w kilka minut zapisało się prawie 100 osób. Jestem bardzo szczęśliwa, że tyle osób chce pojechać na warsztaty ze mną i pracować nad własnym rozwojem. Właściwie, to wcale się nie dziwię bo jest to absolutnie niezwykły czas. Na Camp w Bieszczady mogę zabrać tylko 10 osób, ale myślę o drugim terminie warsztatów w innym miejscy. O wszystkich szczegółach będę informowała na instagramie, tam też będą uruchomione zapisy.

Ale zanim kolejne warsztaty, cofnijmy się pamięcią do tego magicznego czasu. Wrzesień 2019 r. Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet „Jestem najważniejsza” – 4 dniowy Camp w Bieszczadach, połączony z premierą mojej książki „Jestem”.

Tutaj chcę z całego serca podziękować moim dziewczynom, uczestniczkom warsztatów, za ich otwarte serca, za ich emocje, doświadczenia i historie, które są niezwykłe, tak niezwykłe, jak one same. Moje dziewczyny: Agata, Agnieszka, Anna, Edyta, Eliza, Justyna, Karolina, Kinga, Magda, Małgosia. To niezwykła grupa. Nie mogłabym sobie piękniej wymarzyć premiery mojej książki. I mogę tu już zdradzić, że w maju ta sama grupa, jedzie ze mną w to samo miejsce na drugą część warsztatów. Nie mogę się już doczekać.

Dziękuję Jagodzie, Maćkowi, Agacie i Tomkowi za to, że mogłyśmy być w tym cudownym miejscu, za niesamowitą atmosferę i obłędne jedzenie. I za to, że codziennie witały nas kochane psiaki. To zjawiskowe miejsce, to Chata Magoda w Lutowiskach.

Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet „Jestem najważniejsza” 19.09 – 22.09.2019 r.

Pakowanie i plan na dzień 1

pierwsze zdjęcie w bieszczadach
pierwsze spotkania
poznajemy się
pierwsze rozmowy
a potem zaczęła się praca nad własnym rozwojem
rozwój osobisty
Pracujemy
wieczorem odbyła się premiera książki jestem
a potem ognisko
codzienne uziemianie
pyszne wegetariańskie posiłki
pracowałyśmy w samotności
i w grupie
poznawałyśmy siebie
byłyśmy na astronomicznym pokazie gwiazd
zaglądałyśmy w swoje zakamarki
i zdobyłyśmy razem szczyt
zajęłyśmy 1 miejsce w wspinaczce
dostałyśmy afirmację
byłyśmy w kinie
a w wolnych chwilach czytałyśmy książkę jestem
nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej premiery
podsumowanie tego co zabieramy ze sobą
wzruszająca chwila
wszystko zostanie w naszych sercach na zawsze

Zostaw komentarz

.