O mnie

O mnie 
Psychoterapeuta, pedagog, socjoterapeuta, trener. Pracuję w nurcie integratywnym – łączę koncepcje różnych szkół psychoterapii, adekwatnie do potrzeb pacjenta. Moja praca podlega stałej superwizji.

Jestem otwarta na drugiego człowieka. Lubię słuchać ludzi, poznawać, zagłębiać się w ich historię. Fascynują mnie emocje, sposoby przeżywania, reagowania na świat. Żyję życiem pełnym radości, wdzięczności i pasji i tym chcę inspirować i zarażać innych.

Motywuję do rozwoju osobistego i pozytywnego nastawienia do życia i ludzi. Uczę życia bez pośpiechu, zatrzymania, obecności w każdej chwili. Każdy dzień traktuję, jak wyjątkowe święto i celebruję drobne przyjemności. Praktykuję zasady życia slow life. Moją misją jest pomaganie drugiemu człowiekowi.

Z radością dzielę się tym, co wiem i potrafię. Dbam o równowagę pomiędzy pracą zawodową, życiem rodzinnym, życiem towarzyskim, realizacją pasji i odpoczynkiem. Biegam, ćwiczę, jestem wegetarianką zmierzającą ku weganizmowi, otaczam się dobrymi ludźmi, rozwijam się duchowo, nieustannie pracuję nad rozwojem osobistym, czytam i piszę.

Dzięki własnym doświadczeniom, pomagam w „wychodzeniu” z perfekcjonizmu, wielozadaniowości i nadodpowiedzialności. Szanuję i uczę siebie i innych praktykować minimalizm, prostotę w życiu i relacjach, odnajdywania piękna w niedoskonałościach, doceniania tego, co się ma, poszukiwania szczęścia w codziennych przyjemnościach. Uwielbiam pracę z kobietami. Właśnie dla nich napisałam autorski program rozwoju osobistego „Jestem”.

W ciągu ostatniego roku zorganizowałam kilkanaście warsztatów dla kobiet „Jestem ważna, dobra i piękna”. Celem warsztatów jest nauka świadomego życia, zauważenie siebie i swoich potrzeb, zwrócenie uwagi kobiet na siebie, w jaki sposób kochać siebie, jak żyć pełnią życia, dbać o swoją duszę i ciało.

To, co dzieje się w trakcie warsztatów, energia kobiet, ich wrażliwość, chęć dzielenia się swoimi emocjami z innymi kobietami, utwierdzają mnie w tym, że dobro i szczęście dzielone z drugim człowiekiem pomnaża się stokrotnie.

Moje wykształcenie:

  • Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.
  • Ukończyłam podyplomową 4,5 letnią szkołę psychoterapii – nurt integratywny z dominującym podejściem psychodynamicznym i systemowym pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego. Jest to kurs atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • Ukończyłam 2,5 letnią szkołę psychoterapii – nurt systemowy w terapii rodzin – Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid. Jest to kurs atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • W swojej pracy wykorzystuję metodę psychodramy – spotkanie ciała i umysłu.

Moje doświadczenie:

  • Od 15 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami.
  • Od 2010 roku prowadzę prywatną praktykę:

– psychoterapia indywidualna

– psychoterapia par/małżeństw

– psychoterapia rodzin

  • Jestem autorką programu i organizatorką warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet „Jestem”.
  • Jestem autorką i organizatorką warsztatów uważności dla kobiet – weekendowy camp w Bieszczadach.
  • Jestem autorką książki o wyjątkowych kobietach pt. „Jestem” – premiera wkrótce.

 

Follow @ instagram

[cmsmasters_instagram_feed shortcode_id=”y1xwy0b1v”]