Warsztaty

Pracując z kobietami w gabinecie psychoterapeutycznym, słuchając ich historii, marzyłam o stworzeniu miejsca i przestrzeni, w której mogłybyśmy się spotykać i rozmawiać o sobie. Z tych marzeń powstał niesamowity program rozwojowy dla kobiet „Jestem”. Chcę aby każda z nas potrafiła raz na jakiś czas uczynić siebie najważniejszą sprawą.

Jest to program, dzięki któremu dziewczyny, kobiety mogą poczuć się ważne, dobre i piękne. Kobiety są wyjątkowe i wiem, że jeśli w to uwierzą, to ich życie nabierze innego wymiaru. Chcę aby były szczęśliwe, aby spełniały swoje marzenia, aby zaprzyjaźniły się ze sobą. Każda z nas ma prawo żyć pełnią życia, bez napięcia, lęku, bolesnych emocji.

 

 

 

 

PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET „JESTEM”

– to cykl spotkań dla kobiet, które chcą wyruszyć w głąb siebie.

I moduł – „JESTEM WAŻNA” – 3 spotkania po 3 godziny.
II moduł – „JESTEM DOBRA” – 3 spotkania po 3 godziny.
III moduł – „JESTEM PIĘKNA” – 3 spotkania po 3 godziny.

NOWOŚĆ! IV moduł – „JESTEM SOBĄ” – 3 spotkania po 3 godziny.

Każdy z modułów jest odrębną częścią. Nie trzeba brać udziału w trzech modułach, ale fundamentem jest moduł I „Jestem ważna”.

W trakcie 3 spotkań kobiety doświadczają tego, że są ważne, poznają siebie, swoje uczucia i potrzeby. Przeżywają, doświadczają, poznają, uczą się i zmieniają.

Spotkania odbywają się w małych – 8 osobowych grupkach. W wyjątkowym miejscu, w ciepłej i przytulnej sali, stworzonej tak, abyś czuła się, jak w domu. Będziemy siedzieć na miękkich fotelach, na kolorowych poduchach. To miejsce, w którym w bezpiecznej i intymnej atmosferze będziemy mogły rozmawiać o sobie, o swoich trudnościach, marzeniach, smutkach i radościach.

Oprócz pracy w trakcie spotkań warsztatowych, pracujemy również pomiędzy spotkaniami. W stworzonej grupie zamkniętej na fb będziemy „odrabiać zadania domowe” . Grupa kobiet, które nie oceniają, uczą się od siebie, wspierają się na co dzień.

Będziemy też dbać o ciało. W przerwie zjemy wspólny, wegański posiłek. Te zdrowe przekąski będą przygotowywane specjalnie dla Ciebie w oparciu o przepisy Elizy z fashfoodbooka – ig @elajza, fb @fashionelka.pl . Napijemy się również wspólnie kawy i herbaty.

W trakcie warsztatów dbamy o ducha, o serce i ciało:
– poznajemy siebie
– opiekujemy się sobą i swoimi emocjami
– uczymy się akceptacji siebie
– budujemy zaufanie do siebie
– doceniamy siebie
– wybaczamy sobie
– wyrażamy siebie
– wspieramy siebie
– kochamy siebie

Zapisy:
O zapisach do nowych grup informuję na fb i na ig.
Nowe grupy od września 2020 r . Zapisy od czerwca 2020 r.

Koszt I modułu – 3 spotkania x 3 godziny – 900 zł
Zapisy na fb i na ig.
Spotkania odbywają się w poniedziałki w godz. 17-20.
Miejsce spotkań: Gabinet Terapeutyczny ul. Relaksowa 23/4 Lublin

NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA JUTRO, TWOJE POTRZEBY SĄ TAK SAMO WAŻNE, JAK POTRZEBY INNYCH.

REKOMENDACJE WARSZTATÓW

Każdy moduł warsztatów jest świetnie przemyślany i ma swój cel, a razem tworzą spójną całość. Warsztaty pomogły mi w wielu odkryciach życiowych i moich „olśnieniach”. Pokazały mi bardzo wiele, dały wgląd w siebie, zaowocowały podjęciem wielu decyzji, dokonaniem zmian i pogłębieniem świadomości. Po tak genialnych warsztatach nie ma już odwrotu. Im bliżej wartości, tym szczęśliwiej — to był główny przekaz, który wiele zmienił w moje głowie. Te warsztaty są dla każdej z nas, bo wszystkie tkwimy w jakimś schemacie. Każda wychowywała się w jakimś środowisku, które miało czasem dobry, a czasem zły wpływ na to, jakie jesteśmy, jakie podejmujemy decyzje, jakimi ludźmi się otaczamy. To są czynniki, których my sobie nie uświadamiamy. Warsztaty pozwalają nam zobaczyć, co jest dla nas ważne i warte pielęgnowania, a z czym musimy jak najszybciej zerwać. Uczą też sposobów walki o siebie i dają poczucie, że warto to czynić, bo przecież nikt nas w tym nie wyręczy. Przypominają nam o tym, o czym czasem zapominamy, że jesteśmy ważne. A to bardzo cenny przekaz.

Eliza Fashionelka @elajza

Na warsztatach u Magdy poznałam przecudowne kobiety, które tak jak ja chcą od życia czegoś więcej. Bardzo szybko zżyłyśmy się ze sobą, otworzyłyśmy i obnażyłyśmy z naszych wnętrz dzięki atmosferze jaką stworzyła Magda. Warsztaty okazały się najdalszą i najcenniejszą podróżą w jaką udało mi się kiedykolwiek udać . Najdalsza, najcenniejsza, a zarazem najważniejsza, bo w głąb siebie. Dzięki warsztatom doceniłam siebie i wszystko, co już mam, jaka jestem i gdzie jestem. Nabrałam pewności, że zmierzam w dobrym kierunku, wiem czego chcę i nie brakuje mi odwagi, by o tym mówić i po to sięga . Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tym doświadczeniu. Najpiękniejsze historie zaczynają się od odwagi… więc nie bój się i dołącz do grona silnych, zadowolonych, wdzięcznych kobiet, które pomimo wielu skrajnie różnych doświadczeń idą do przodu z podniesioną głową i nieustannie walczą o najlepszą wersję siebie. Każdego dnia. Za jakiś czas podziękujesz sama sobie, że spróbowałaś! Inwestycja w siebie to najlepsze miejsce w którym możesz ulokować swoje środki. Zwróci się z nawiązką. Nie ma nic piękniejszego niż świadome życie- Ty także możesz je mieć

          Polecam Kinga Posturzyńska @mademoisellepoisson

Byłam pełna obaw, gdyż nigdy w takich warsztatach nie byłam. Piękne wnętrze jest dopełnieniem samych spotkań oraz harmonii jaką roztacza wokół siebie Madzia – organizatorka warsztatów. Jest przytulnie, bezpiecznie, miło i bez pośpiechu. Zadania, które przygotowuje Madzia nie są łatwe, skłaniają do myślenia na długo po tym, kiedy przekroczysz próg własnego domu. Zaglądasz w głąb swojej duszy i starasz się zrozumieć i dociec swoje postępowanie, myślenie, czy zasady, którymi kierujesz się w życiu. To piękna, niezwykle trudna praca. Ale myślę, że warto ją wykona. Dlaczego? Dla zmiany. W mniejszym lub większym stopniu te warsztaty Cię zmienią, tak jak zmieniły mnie. Napełniły mnie równowagą, spokojem i radością. Walczę o sobie i swoje marzenia, bo usłyszałam rozpaczliwe wołanie mojego serca. To dzięki warsztatom zdecydowałam się na terapie indywidualną. Myślę, że każda z nas kobiet potrzebuje chwili dla siebie, zatrzymania i pomyślenia o sobie. Teraz ja jestem ważna, ja i moje cele. Wszystko się układa i porządkuje. Wszystko jest na swoim miejscu. Polecam te warsztaty całą sobą. To najlepszy prezent dla każdej z nas.

          Małgorzata Korda-Bazelan autorka bloga: slowauthenticlife.pl

Na początku mocno się wahałam czy te warsztaty są w ogóle dla mnie, czy są mi potrzebne. Jednak bardzo szybko, bo już po pierwszym spotkaniu, zrozumiałam,  że to była bardzo dobra decyzja! A z każdym kolejnym krokiem, w który wprowadzała nas Magda tylko się utwierdzałam w tym przekonaniu. Warsztaty pozwoliły mi zajrzeć głebiej w siebie, odkryć potrzeby, które trochę zostały zepchnięte na dalszy plan. Mogłam zaopiekować się sobą. Swoją psychiką, duszą i ciałem. Każdy spędzony z dziewczynami czas pozwalał mi skupić się na wielu istotnych dla mnie  kwestiach, czasem trudnych, ale jak bardzo potrzebnych. Niesamowicie się cieszę, że mogłam być częścią tych warsztatów. Świetny czas i inwestycja, której na pewno nikt nie będzie żałował.

          Agnieszka

Warsztaty, które prowadzi Magda są najlepszą inwestycją w siebie jakiej dokonałam – ale od początku. Jeżeli tak jak ja masz sporo wątpliwości co do tego czy wziąć w nich udział i jesteś mistrzem wymyślania wymówek pt. „za daleko – przecież nie opłaca mi się jechać z Warszawy do Lublina na 3 godziny – cały dzień zmarnowany” lub „jak to mam usiąść w grupie kobiet, których nie znam i opowiadać o sobie? Nie ma mowy”. To wyrzuć je czym prędzej z głowy! Właśnie takie myśli prawie mnie powstrzymały przed uczestnictwem w warsztatach i, gdyby wtedy „zwyciężyły” ja nadal byłabym w tym samym punkcie życia. Nie bój się zawalczyć o sobie. Atmosfera, którą stworzyła Magda każdym ćwiczeniem i ciepłem płynącym z serca otwiera zamknięte na wszystkie spusty zakamarki serc i pozwala poukładać to co jest w nas rozsypane. To co się tam dzieje jest cudowne, a po każdym poniedziałku spędzonym w Lublinie marzę o tym, by kolejny przyszedł szybciej. Nauczyłam się o sobie tak wiele, otrzymałam ogrom wsparcia i zrozumienia, by iść przez życie z podniesioną głową. Jeżeli stoisz na rozdrożu i nie wiesz co robić, nie zastanawiaj się – zapisz się na warsztaty. Jeżeli z czymś sobie nie radzisz i to co jakiś czas wraca – zapisz się. Jeżeli czujesz chęć zmiany czegoś, ale nie potrafisz tego sprecyzować – zapisz się na warsztaty. Magda stworzyła miejsce, które jest dla mnie bezpieczną przystanią, w której nikt mnie nie ocenia, a każdy stara się zrozumieć.  Dziękuję Ci za to Madziu z całego serca.

          Katarzyna Linard @rakietakasia