Warsztaty

Home / Warsztaty

Informacje

Pracując z kobietami w gabinecie psychoterapeutycznym, słuchając ich historii, marzyłam o stworzeniu miejsca i przestrzeni, w której mogłybyśmy się spotykać i rozmawiać o sobie. Z tych marzeń powstał niesamowity program rozwojowy dla kobiet „Jestem”. Chcę aby każda z nas potrafiła raz na jakiś czas uczynić siebie najważniejszą sprawą.

Jest to program, dzięki któremu dziewczyny, kobiety mogą poczuć się ważne, dobre i piękne. Kobiety są wyjątkowe i wiem, że jeśli w to uwierzą, to ich życie nabierze innego wymiaru. Chcę aby były szczęśliwe, aby spełniały swoje marzenia, aby zaprzyjaźniły się ze sobą. Każda z nas ma prawo żyć pełnią życia, bez napięcia, lęku, bolesnych emocji.

 Moduły

PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET „JESTEM”

– to cykl spotkań dla kobiet, które chcą wyruszyć w głąb siebie.

I moduł – „JESTEM WAŻNA” – 3 spotkania po 3 godziny.
II moduł – „JESTEM DOBRA” – 3 spotkania po 3 godziny.
III moduł – „JESTEM PIĘKNA” – 3 spotkania po 3 godziny.

Każdy z modułów jest odrębną częścią. Nie trzeba brać udziału w trzech modułach, ale fundamentem jest moduł I „Jestem ważna”.
W trakcie 3 spotkań kobiety doświadczają tego, że są ważne, poznają siebie, swoje uczucia i potrzeby. Przeżywają, doświadczają, poznają, uczą się i zmieniają.

Filozofia

W trakcie warsztatów dbamy o ducha, o serce i ciało:
– poznajemy siebie
– opiekujemy się sobą i swoimi emocjami
– uczymy się akceptacji siebie
– budujemy zaufanie do siebie
– doceniamy siebie
– wybaczamy sobie
– wyrażamy siebie
– wspieramy siebie
– kochamy siebie

Spotkania odbywają się w małych – 8 osobowych grupkach. W wyjątkowym miejscu, w ciepłej i przytulnej sali, stworzonej tak, abyś czuła się, jak w domu. Będziemy siedzieć na miękkich fotelach, na kolorowych poduchach. To miejsce, w którym w bezpiecznej i intymnej atmosferze będziemy mogły rozmawiać o sobie, o swoich trudnościach, marzeniach, smutkach i radościach.

Oprócz pracy w trakcie spotkań warsztatowych, pracujemy również pomiędzy spotkaniami. W stworzonej grupie zamkniętej na fb będziemy „odrabiać zadania domowe” . Grupa kobiet, które nie oceniają, uczą się od siebie, wspierają się na co dzień.

Będziemy też dbać o ciało. W przerwie zjemy wspólny, wegański posiłek. Te zdrowe przekąski będą przygotowywane specjalnie dla Ciebie w oparciu o przepisy Elizy z fashfoodbooka – ig @elajza, fb @fashionelka.pl . Napijemy się również wspólnie kawy i herbaty.

INFORMACJA O ZAPISACH

O zapisach do kolejnych grup warsztatowych informuję tutaj, na fb i na ig.
Obecnie są jeszcze miejsca do grupy „Jestem ważna”, która będzie spotykała się w terminach: 28.01, 04.02, 11.02 w godz. 17-20. – ta informacja będzie nieaktualna, jeśli strona ruszy po 28.01 🙂

Koszt I modułu – 3 spotkania x 3 godziny – 600 zł  Zapisy na fb i na ig. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, podam Ci szczegóły.
Spotkania odbywają się w poniedziałki.
Miejsce spotkań: Gabinet Terapeutyczny ul. Relaksowa 23/4 Lublin

NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA JUTRO, TWOJE POTRZEBY SĄ TAK SAMO WAŻNE, JAK POTRZEBY INNYCH.

REKOMENDACJE WARSZTATÓW

Na warsztatach u Magdy poznałam przecudowne kobiety, które tak jak ja chcą od życia czegoś więcej. Bardzo szybko zżyłyśmy się ze sobą, otworzyłyśmy i obnażyłyśmy z naszych wnętrz dzięki atmosferze jaką stworzyła Magda. Warsztaty okazały się najdalszą i najcenniejszą podróżą w jaką udało mi się kiedykolwiek udać . Najdalsza, najcenniejsza, a zarazem najważniejsza, bo w głąb siebie. Dzięki warsztatom doceniłam siebie i wszystko, co już mam, jaka jestem i gdzie jestem. Nabrałam pewności, że zmierzam w dobrym kierunku, wiem czego chcę i nie brakuje mi odwagi, by o tym mówić i po to sięga . Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tym doświadczeniu. Najpiękniejsze historie zaczynają się od odwagi… więc nie bój się i dołącz do grona silnych, zadowolonych, wdzięcznych kobiet, które pomimo wielu skrajnie różnych doświadczeń idą do przodu z podniesioną głową i nieustannie walczą o najlepszą wersję siebie. Każdego dnia. Za jakiś czas podziękujesz sama sobie, że spróbowałaś! Inwestycja w siebie to najlepsze miejsce w którym możesz ulokować swoje środki. Zwróci się z nawiązką. Nie ma nic piękniejszego niż świadome życie- Ty także możesz je mieć

Polecam Kinga Posturzyńska @mademoisellepoisson.

Byłam pełna obaw, gdyż nigdy w takich warsztatach nie byłam. Piękne wnętrze jest dopełnieniem samych spotkań oraz harmonii jaką roztacza wokół siebie Madzia – organizatorka warsztatów. Jest przytulnie, bezpiecznie, miło i bez pośpiechu. Zadania, które przygotowuje Madzia nie są łatwe, skłaniają do myślenia na długo po tym, kiedy przekroczysz próg własnego domu. Zaglądasz w głąb swojej duszy i starasz się zrozumieć i dociec swoje postępowanie, myślenie, czy zasady, którymi kierujesz się w życiu. To piękna, niezwykle trudna praca. Ale myślę, że warto ją wykona. Dlaczego? Dla zmiany. W mniejszym lub większym stopniu te warsztaty Cię zmienią, tak jak zmieniły mnie. Napełniły mnie równowagą, spokojem i radością. Walczę o sobie i swoje marzenia, bo usłyszałam rozpaczliwe wołanie mojego serca. To dzięki warsztatom zdecydowałam się na terapie indywidualną. Myślę, że każda z nas kobiet potrzebuje chwili dla siebie, zatrzymania i pomyślenia o sobie. Teraz ja jestem ważna, ja i moje cele. Wszystko się układa i porządkuje. Wszystko jest na swoim miejscu. Polecam te warsztaty całą sobą. To najlepszy prezent dla każdej z nas.

Małgorzata Korda-Bazelan autorka bloga: http://slowauthenticlife.pl/